|
LETNÍ TURNAJ 2003
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Polnohospodár 6 4 1 1 25: 7 9
2. Spirit bar B 6 3 3 0 18: 12 9
3. FC Manny 6 4 0 2 12: 9 8
4. Lynx 6 3 1 2 18: 17 7
5. Comes Košíře 6 2 2 2 14: 12 6
6. F.C.K. 6 1 1 4 15: 14 3
7. P.F.C. 6 0 0 6 5: 36 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Sorry 6 4 2 0 28: 5 10
2. 1.SK Trops 6 4 1 1 26: 5 9
3. Ansámbl 6 3 2 1 13: 6 8
4. Traktor Praha 6 3 1 2 13: 7 7
5. VZ 6 1 2 3 7: 11 4
6. FC F*C* 6 0 2 4 4: 22 2
7. Tornádo Labuť 6 0 2 4 3: 38 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Q.P.C. 6 3 3 0 29: 10 9
2. South stars 6 4 1 1 23: 11 9
3. Brazilská technika 6 4 0 2 18: 20 8
4. Deportivo Praga 6 3 0 3 18: 21 6
5. Tučňáci 6 2 1 3 20: 19 5
6. Kanálpucers ´69 6 1 1 4 10: 21 3
7. THC Hashlerka 6 0 2 4 9: 25 2
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. WT Ekonom 6 5 0 1 26: 5 10
2. FC Typos 6 4 1 1 13: 13 9
3. K.K.K. 6 3 1 2 9: 13 7
4. Gun club 6 3 0 3 18: 16 6
5. Vittoria Žižkov B 6 2 0 4 16: 18 4
6. Reka Immobilien 6 2 0 4 15: 23 4
7. Tatran Válec 6 1 0 5 11: 20 2
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. M-Bubo 6 5 1 0 32: 6 11
2. AC Soho devils 6 4 1 1 23: 4 9
3. Spirit bar 6 3 0 3 8: 12 6
4. Gobi dezert 6 2 1 3 10: 25 5
5. TJ Bohemia Chips OPBH 6 2 1 3 13: 6 5
6. Válcovna plechu 6 1 2 3 7: 22 4
7. FC Vyprahlo 6 1 0 5 6: 24 2
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Traktor humus 6 5 1 0 21: 7 11
2. VK Blesk 6 4 0 2 19: 14 8
3. Pašáci 6 3 1 2 19: 10 7
4. Estudiantes Radlice 6 2 2 2 13: 15 6
5. VŠSK MFF UK 6 1 2 3 13: 13 4
6. Partizan Břevnov 6 1 2 3 15: 22 4
7. 1.FC Kropex 6 1 0 5 13: 32 2
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Dřevorubci Modřany 6 5 0 1 30: 8 10
2. S.F.O.T. 6 4 1 1 16: 9 9
3. KFC Terasy B 6 3 0 3 14: 16 6
4. DPP B 6 3 0 3 25: 16 6
5. HFC Výtržník 6 2 1 3 12: 19 5
6. Beer boys new 6 2 0 4 9: 16 4
7. FC Arseanal 6 1 0 5 6: 28 2
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Holosmetky 6 6 0 0 26: 4 12
2. DPP 6 3 2 1 25: 12 8
3. PV Bum bar 6 4 0 2 23: 16 8
4. Božský KYX 6 3 1 2 13: 15 7
5. Medvědi 6 2 1 3 16: 17 5
6. Dorota Máchalová 6 1 0 5 8: 32 2
7. Palmeiras 6 0 0 6 3: 18 0
|
| |
MEMORIÁLY - vyřazovací KO část
MEMORIÁL VÁCLAVA KOKEŠE - (vítězové skupin)
čtvrtfinále
Polnohospodár - Sorry 5:0, QPC - Ekonom 7:1,
M-Bubo - Traktor humus 5:2, Dřevorubci - Holosmetky 2:3.
semifinále
Polnohospodár - QPC 3:5, M-Bubo - Holosmetky 3:1.
zápas o 3.místo
Polnohospodár - Holosmetky 1:1 pk 3:2
Finále
M-Bubo - Q.P.C. 1:3
Konečné pořadí: 1. Q.P.C., 2. M-Bubo, 3. Polnohospodár
MEMORIÁL IVANA HRDLIČKY - (postupující z 2.míst)
čtvrtfinále
Spirit bar B - Trops 0:6k, South stars - Typos 3:2,
Soho devils - Pašáci 3:1, SFOT - DPP 1:4.
semifinále
Trops - South stars 0:0 pk 3:1, Soho devils - DPP 3:1.
zápas o 3.místo
South stars - DPP 2:3
Finále
SK Trops - Soho devils 0:0 pk 1:3
Konečné pořadí: 1. Soho devils, 2. SK Trops, 3. DPP
MEMORIÁL ALEŠE VČELAŘÍKA - (postupující z 3.míst)
čtvrtfinále
Manny - Ansámbl 2:0, Brazilská technika - KKK 4:2,
Spirit bar - Blesk 1:2, Terasy B - Bum bar 4:3.
semifinále
Manny - Brazilská technika 0:1, Blesk - Terasy B 1:1 pk 2:3.
zápas o 3.místo
Manny - Blesk 6:0k.
Finále
Brazilská technika - Terasy B 1:2
Konečné pořadí: 1. KFC Terasy B, 2. Brazilská technika, 3. FC Manny
|
|